BYT A

Celková rozloha: 199,33 m²

Izby: 2

Kúpeľne: 1

Rozloha bytu: 59,13 m²

Rozloha záhrady: 140,2 m²

Počet parkovacích miest: 2

Cena: 103 760€ s DPH

Uvedená cena je v štandarde Holobyt

Rezidencia Ľubovec – Byt A

Predstavujeme Vám byt A v rezidencii Ľubovec, ktorý ponúka ideálny priestor na bývanie s množstvom výhod a moderných riešení.

Parkovanie a exteriér

Ku každému bytu, vrátane bytu A, sú pridelené dve parkovacie miesta, čo zaručuje dostatok priestoru pre vaše vozidlá. Byt má 140,2 m² pozemok na vlastné používanie a 162 m² pozemok na spoločné používanie, čo poskytuje dostatok priestoru na oddych a relaxáciu. V cene bytu je zahrnuté aj kompletné dokončenie exteriéru, vrátane schodiska a zábradlia, ktoré budú zrealizované podľa profesionálnych vizualizácií.

Interiér

Interiér bytu bude dokončený bez podláh, interiérových dverí, kúpeľne a nábytku. Tento stav vám poskytuje možnosť dokončenia bytu podľa vlastných predstáv. Našim zákazníkom ponúkame možnosť dokončenia bytu podľa ich požiadaviek do jedného mesiaca.

Moderné vybavenie

Na parkovisku je dostupná nabíjačka na elektromobily, čo je ideálne pre majiteľov elektrických vozidiel. Každý byt je navyše pripravený na inštaláciu klimatizácie, čo vám umožní jednoducho a rýchlo zabezpečiť komfortné bývanie aj počas horúcich letných dní.

Termín kolaudácie

Plánovaný termín kolaudácie je 25. júla 2025, takže sa môžete tešiť na svoje nové bývanie už čoskoro.

Financovanie

Pre kúpu bytu v rezidencii Ľubovec ponúkame výhodné financovanie, ktoré sprostredkuje náš hypotekárny špecialista:

  • 3% platíte pri podpise rezervačnej zmluvy
  • 20% pri podpise kúpno-predajnej zmluvy
  • Zvyšok po kolaudácii

Špeciálna ponuka

Ak kúpite byt A do konca roka 2024 a zaplatíte plnú kúpnu cenu, získate zľavu vo výške 12 000 € alebo nábytok na mieru do celého bytu.

Napíšte nám!