Výstavba na kľuč

01.

Výber vhodného pozemku

Pomôžeme vám pri výbere vami zvoleného pozemku a preveríme či je pozemok vhodný na výstavbu. Poskytneme aj odhad v akom časovom úseku bude pozemok na výstavbu vhodný. 

02.

Sprostredkovanie a vybavenie všetkých povolení spojených s výstavbou

Sprostredkujeme vám kúpno-predajné zmluvy, pomôžeme aj pri kúpe. Následne vybavíme všetky potrebné povolenia na stavbu vášho vysnívaného domu.

03.

Príprava projektovej dokumentácie, výber vhodných materiálov a vypracovanie rozpočtu celej výstavby

Ďalším krokom bude vypracovanie projektovej dokumentácie a výberu konkrétnych materiálov na mieru pre vás a vašej potreby. Následne bude vypracovaný rozpočet na stavbu vášho domu.

04.

Vyčistenie pozemku a terénne úpravy

Ak to bude potrebné, vyčistíme pozemok a vykonáme terénne úpravy aby sme vyhoveli vašim potrebám.

05.

Napojenie inžinierskych sietí

Zabezpečíme projektovú dokumentácku na napojenie inžinierskych sietí a taktiež zrealizujeme napojenie.

06.

Realizácia hrubej stavby

Nasleduje realizacia hrubej stavby podľa projektovej dokumentacie pod dohľadom stavebného dozoru a presných pracovných postupov.

07.

Realizácia rozvodov

Pri realizacii rozvodov vody a kúrenia dbáme na nízku energeticku náročnosť ktorá je v dnešnej nákladnej dobe prvoradá. Taktiež dbame aj na životné prostredie preto používame kvalitné a udržateľné materiály ktoré zaručia bezpečnosť vášho domova.

08.

Dokončovacie stavebné práce

Dokončíme váš domov vrátne nábytkov na mieru podľa vašich preferencii a potrieb a pripravíme ho na vaše nasťahovanie s ktorým vám taktiež ochotne pomôžeme.

09.

Kolaudácia stavby

Skolaudujeme vašu stavbu a zabezpečíme všetky potrebné dokumenty dôležité pre užívanie vašej nehnuteľnosti. Súčasťou je energetický certifikát a ostatné náležitosti.

10.

Odovzdanie stavby zákazníkovi

Odovzdame vám vašu stavbu a vy sa bez starosti nasťahujete do vášho nového domova na ktory vám poskytneme záruku a budeme zodpovedať za všetky prípadné nedostatky počas doby užívania.